Fisher-Price PSÍKOV SPIEVAJÚCI STOLČEK CZ/AN

pre dievčatá a chlapcov
Výška
40.5 cm

• , zakúpené v PRE NAŠE DETI

• Ja mám stolček SK/AN a je perfektný pre deti ktoré sa učia hovoriť a neskôr sa učia aj cudzí jazyk. Hravo učí dieťa písmenká,číslice piesne a aj v cudzom jazyku

Produkt-stolček som vybrala pre ročnú vnučku a stolček na dotyky reaguje zvukmi i svetielkami čo je pre dieťa zaujímavé,skúša všetky gombičky.Tento stolček sa dá požiť aj bez nožičiek pre menšie deti.Ja a malá Eliška sme veľmi spokojné. Ja ho odporúčam aj ostatným zákazníkom.Bola to veľmi dobrá kúpa.Cena zodpovedá kvalite.Funguje nad očakávanie.

• Interaktivny

Určenie
pre dievčatá a chlapcov
Výška
40.5 cm

Fisher Price Hrací stolček BFY41 - SJ/AJ, výrobca Fisher Price. Skvelá hračka pre Vaše dieťatko!

Štyri svetielkujúce rohy s interaktívnymi funkciami motivujú bábätko k státiu a chôdzi okolo hračky.

Počítač sa dá otvoriť pre imaginatívnu hru s psíkom a opičkou. Psík číta nahlas pri interaktívnej knihe s prvými slovami a spolu so svojou sestričkou Sis počíta pri telefóne s prenosným slúchadlom. Opička im pritom vyhráva na klavíri.

Štyri nastaviteľné režimy - učenie, hudba, inšpirácia a dvojjazyčnosť pomôžu bábätku naučiť sa písmená, čísla, protiklady, tvary, farby, pozdravy a oveľa viac.

Obsahuje tiež viac ako 60 pesničiek, melódií a fráz!

Nohy stolčeka sa dajú veľmi jednoducho odobrať pre hru posediačky.

Obsahuje vypínač na ovládanie funkčnosti a hlasitosti.

Výrobok vyžaduje 3 batérie typu AA. (sú súčasťou balenia)

Pre deti od 6 mesiacov.

Hrubá motorika • Štyri svetielkujúce rohy (počítač, telefón, kniha a klavír) motivujú bábätko k státiu a chôdzi a podporujú rozvoj hrubej motoriky.

Vzdelávanie • Zoznamuje dieťa s písmenami, číslicami, počítaním, protikladmi a ďalšími zaujímavosťami pomocou veselých výrazov a pesničiek.

Jemná motorika

• Tlačidlá, pohyblivá myš, otáčajúce stránky a páčky rozvíjajú jemnú motoriku a uspokojujú detskú zvedavosť.
  • Štyri svetielkujúce rohy (počítač, telefón, kniha, klavír) motivujú bábätko k státiu a chôdzi okolo stolčeka
  • Viac ako 60 pesničiek, melódií a vzdelávacích aktivít
  • Štyri nastaviteľné režimy hry: učenie, hudba, predstavivosť a dvojjazyčnosť
  • Odnímateľné nohy prispôsobujú hračku pre pohodlnú hru posediačky
  • Učenie v slovenčine a angličtine
  • Písmená, čísla, tvary, protiklady, prvé slová a ďalšie

Hračka pomáha dieťaťu učiť sa

• Písmená, číslice a počítanie

páčilo sa mi že dieťatko môže behaťokolo stolčeka, mnoho piesní a tlačidiel
    nevýhoda- nie je v slovenskom jazyku

• , zakúpené v Alza.sk

• Pekne melodie
    • Funkcionalita jednotlivych druhov pultikov na stolceku
    • Nedoskrka podlahu
    • Na nohy mohli prirobit kolieska, drobec to tak ci tak stale posuva a prechody cez prahy dvier mu robia problemy. :-)

Tuto hracku sme vybrali pre mnozstvo moznosti, ktore ponuka tento stolcek. Melodie su prijemne a zabavne. Nieje to sice uplne top hracka nasho drobca ale stale sa k nej vracia. Momentalne ho pouziva ako hrajuce choditko.