Alltoys Kopýtko interaktivní poník

2 rokov
Výška
30 cm

• , zakúpené v Multitoys

• Pekná,na dotyk veľmi príjemná hračka,vnučke sme kúpou tohto koníka splnili sen...

• - je to krásna hračka, ktorá urobila radosť dcére, lebo ju veľmi chcela
    • - už po mesiaci používania koník prestal hrýzť mrkvičku a kývať ušami
    • - nevýhoda - ak sa dlhšie nepoužíva, je potrebné vypnúť-zapnúť a tieto tlačítka sú v útrobách koníka - môže to urobiť len dospelý, pre dieťa je náročné

- hračku sme videli v televíznej reklame a dcéra ju chcela na Vianoce
    - veľmi ju potešila, je to jej miláčik
    - pre mňa ako rodiča to bola dosť vysoká cena v pomere k funkciám, ale to som vedela, že tak bude

Spokojnosť .

Vek od
2 rokov
Výška
30 cm

Interaktívny plyšový poník Kopýtko je ako skutočný. Potrebuje tvoju lásku a starostlivosť. Rád sa chová a má pohyby skutočného poníka - hýbe hlavou, zatvára oči, hýbe ušami a ňufáčikom. Môžeš ho kŕmiť priloženou mrkvičkou - bude ju krásne chrúmať. Kopýtko skutočne erdží. Pozor, keď sa zľakne, musíš sa o neho postarať. Keď ho budeš česať kefou, bude sa s tebou maznať. Zatvára oči, hýhe ušami a vďaka zvukovým senzorom všetko sprevádzajú zvuky. V balení nájdete poníka a magnetickú mrkvičku a hrebeň. Prevádzka na štyri 1,5 V batérie - nie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 2 rokov. Dĺžka 30 cm, výška 40 cm, šírka 17 cm.

• , zakúpené v Multitoys

• - je to krásna hračka, ktorá urobila radosť dcére, lebo ju veľmi chcela
    • - už po mesiaci používania koník prestal hrýzť mrkvičku a kývať ušami

- hračku sme videli v televíznej reklame a dcéra ju chcela na Vianoce
    - veľmi ju potešila, je to jej miláčik

Spokojnosť .

• Krásne hračka pre deti, čo miljuú zvieratká, obzvlášť kone
    • Cena je podľa mňa príliš vysoká

Dcéra miluje koníky, tak dúfam, že to bude jej kamoš :) zatiaľ sme nemali možnosť vychytať chyby nakoľko je pred Vianocami....

• rozmerovo veľká hračka
    • pekný design, funkcie opísané v popise hračky
    • kupa na zaklade reklamy na minimaxe :)
    • hlučný mechanizmus
    • ponik nestoji, to som ale vedela už z inych recenzii

Pekná hračka za prehnanú cenu, svoje si urobili reklamy, celkovo splna popis